reklama

Trnavská polícia kontrolovala vodičov na diaľnici D1

Policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave v stredu 31. augusta vykonali dopravno-bezpečnostnú akciu na diaľnici D1, zameranú na kontrolu požívania alkoholu u vodičov, kontrolu rýchlosti, diaľničných známok, mýta, technického stavu vozidiel a dodržiavania najvyššej povolenej rýchlosti.

Ilustračné foto: PZ SR

„Na akcii sa zúčastnilo 15 policajtov, vrátane policajtov z diaľničného oddelenia, mýtnej polície, oddelenia špeciálnych kontrol. Taktiež boli prítomní zamestnanci inšpektorátu práce. Celkovo bolo zistených 51 priestupkov. Policajti zadržali šesť vodičských preukazov a jedno osvedčenie o evidencii. Najčastejším priestupkom bola rýchla jazda,“ informoval hovorca Krajského riaditeľstva PZ v Trnave Michal Hanus.

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2011 15:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.