reklama

Vyšla kniha o histórii stolného tenisu v Trnave

Pri príležitosti 85. výročia stolného tenisu v Trnave bola spracovaná a vydaná športová publikácia Celuloid na trnafských stoloch 1926 – 2011.

„Kniha čitateľov oboznámi s bohatou históriou stolného tenisu v Malom Ríme a okolí, opráši spomienky na udalosti, úspechy a osobnosti tohto športu u nás. Zachytáva významné historické medzníky, trnavské i mimotrnavské stolnotenisové kluby a oddiely, známe osobnosti, bohatú farebnú fotogalériu a zaujímavosti zo svetového a československého stolného tenisu,“ uviedol autor knihy Ivan Peko.

Obálka knihy Celuloid na trnafských stoloch 1926 – 2011.

Celá stoštyridsaťpäť stranová jedinečná publikácia je spestrená množstvom zaujímavých a vzácnych fotografií a informácií, o ktorých ste možno ani netušili a ktoré možno prekvapia i samotných stolných tenistov.

„Príprava textových podkladov a fotografií trvala takmer tri roky, no výsledok tejto práce určite poteší nejedného Trnavčana. Bližšie informácie nájdete na webe nášho klubu stolného tenisu KST Viktória Trnava,“ poznamenal.

V prípade záujmu o knižnú novinku kontaktujte autora na čísle 0948 029 349 alebo na e-mailovej adrese ivan.peko@ttonline.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 4. septembra 2011 23:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.