reklama

Pekov triumf na Molnár Cup-e v Budapešti

Na 18. ročníku medzinárodného stolnotenisového turnaja Molnár Cup 2013 bojovali v piatok 8. februára za stolmi v Budapešti chlapci do 13 rokov.

Na tomto prestížnom podujatí, na ktorom v minulosti dominovali hráči takých zvučných mien súčasného mužského stolného tenisu ako Zwickl, Jakab (MAĎ), Cioti (RUM), Sűss, Baum (NEM), Apolonia (POR), Gauzy (FRA), sa vynikajúco darilo Štefanovi Pekovi z KST Viktória Trnava.

stefan-peko
Štefan Peko

podium-peko
Pódium: zľava Kołodziejczyk (RAK), Peko (SVK), Dimant (ISR), Lafont (FRA)

Po predvedenej hre, výborne zvládnutej rukou i hlavou, sa tento mladý stolný tenista zapísal do turnajových štatistík ako celkový víťaz tohto ročníka. Stretnutia v skupine absolvoval bez straty setu a v pavúku postupne vyradil výborne hrajúcich reprezentantov Rumunska, Maďarska, Francúzska a nakoniec vo finále Rakúšana Kołodzieczyka.

Víťazstvo na turnaji má o to väčšiu cenu, že cez hráčov, ktorých Štefan postupne vyradil, sa nedokázali presadiť také známe mená európskeho mládežníckeho stolného tenisu ako sú Bielorus Daunarovitch či Čiernohorec Radovič. Máme z toho veľkú radosť, je to skvelý klubový a Štefanov osobný výsledok,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko
FOTO: KST Viktória Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 10. februára 2013 10:40. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.