reklama

Kukuľková dvojnásobnou víťazkou Dunajského pohára v Budapešti

Stolní tenisti absolvovali ďalšie úspešné medzinárodné podujatie. Na tradičnom Dunajskom pohári, ktorého história siaha až do roku 1943, štartovali v Budapešti v dňoch 17. – 18. októbra 2015 reprezentantky zo Slovenska, Rakúska a Maďarska.

Chuť minuloročného víťazstva si tu zopakovala Tatiana Kukuľková z KST Viktória Trnava.

Spolu s Natáliou Puchovanovou obhájila medzi juniorkami prvenstvo v družstvách a nasledujúci deň i v súťaži dvojhier.

„Do reprezentačných výberov SR máme v súčasnosti ako klub zaradených 3 hráčov. Stabilne dosahujú výborné výsledky, čoho dôkazom je aj ukončený Dunajský pohár. Zintenzívnenie tréningov prináša svoje ovocie, čo je mimoriadne motivujúcim prvkom do našej ďalšej spoločnej práce,“ komentoval vystúpenie hráčov Viktórie jeho predseda Štefan Peko

Ivan Peko

kukulkova-2015
Tatiana Kukuľková

Foto: Archiv KST Viktória Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2015 6:48. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.