reklama

Kukuľková víťazkou kontrolného turnaja kadetiek SR

Stolní tenisti v kategórii staršieho žiactva sa v dňoch 26. – 27. marca 2013 stretli v Národnom stolnotenisovom centrum v Bratislave aby si zmerali sily na Kontrolnom turnaji najlepších kadetov a kadetiek SR.

Výborný výkon v konkurencii šiestich pozvaných hráčok podala Tatiana Kukuľková z KST Viktória Trnava. Ešte ako mladšia žiačka sa stala celkovou víťazkou turnaja, ktorý absolvovala so štyrmi víťazstvami a jedinou prehrou.

kukulkova
Tatiana Kukuľková

Aj tu viedla s prvou hráčkou rebríčka SR Karolínou Furkovou 2:1 na sety a 10:8, no šťastie sa nakoniec priklonilo viac k súperke. Za Tatianou sa dievčatá umiestnili s nasledovným poradím a skóre: Puchovanová 3/2 (Ružomberok), Uríková 3/2 (P. Bystrica), Furková (Nitra) 3/2, Belopotočanová 2/3 (Ružomberok), Grigelová 0/5 (Nitra).

Tatiana zahrala ďalší výborný turnaj. „Kontrolák“ sa hrá systémom každý s každým, preto výsledky môžu naozaj objektívne zhodnotiť aktuálnu formu a výkonnosť jednotlivých hráčok,“ vysvetlil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2013 10:13. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.