reklama

Štvrtá Trakovická loptička pre Meskovú

V telocvični ZŠ s MŠ Trakovice sa v stredu 14. februára 2012 uskutočnil 5. ročník turnaja Trakovická loptička. Zúčastnilo sa 34 žiakov (20 chlapcov a 14 dievčat).

Turnaj dievčat už po štvrtý raz vyhrala Kristína Mesková z KST Viktória Trnava, ktorá si vo finále poradila s Michaelou Sorátovou (ZŠ s MŠ Bojničky), tretia skončila Lucia Zuščíková (ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice).


Trojica najlepších dievčat

Medzi chlapcami sa najlepšie darilo Marcelovi Rábarovi (ZŠ s MŠ Vančurova v Trnave), ktorý sa stal celkovým víťazom. Najlepší hráči boli odmenení pohárom, diplomom a stolnotenisovou publikáciou Celuloid na trnafských stoloch 1926 – 2011.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 16. februára 2012 9:53. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.