reklama

Cyklistické preteky v Jaslovských Bohuniciach pre bývalého reprezentanta R. Glajzu

Celkovým víťazom Medzinárodných etapových pretekov v cyklistike, ktoré sa uskutočnili počas uplynulého víkendu na cestách v okolí Jaslovských Bohuníc, sa stal bývalý slovenský reprezentant Robert Glajza. So stratou 26 sekúnd obsadil druhú priečku Istvan Molnár (AEGON NOTEBOOKSTORE TEAM – Maď.), na bronzový stupienok vystúpil Jozef Palčák z CK Banská Bystrica so stratou 28 sekúnd na víťaza.
Organizáciu vydareného podujatia zabezpečil CK Olympik Trnava. V hlavných mužských kategóriách sa postavilo na štart sobotňajšej časovky na 18,5 km a nedeľných pretekov s hromadným štartom na 120 km 36 borcov. Preteky dokočilo 29 jazdcov.

Rámcové preteky na 108,5 km (18,5 km časovka + 90 km s hromadným štartom) vyhral Karol Lipovský z CK Masters Team Trnava s náskokom 1:44 min pred Vlastimilom Illíkom (CK Dukla Bratislava) a svojim tímovým kolegom Štefanom Lamešom (+3:40 min). V rámcových pretekoch privítali organizátori na štarte jedenásť borcov, desiati z nich preteky dokončili.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 10. augusta 2010 1:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cyklistické preteky v Jaslovských Bohuniciach pre bývalého reprezentanta R. Glajzu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.