reklama

Prvé preteky Trnavskej cyklistickej ligy 2011 vyhral suverénne Ivan Pašek

Časovkou na 9,9 kilometra odštartovala v stredu 30. marca tohtoročná edícia Trnavskej cyklistickej ligy. V ideálnom slnečnom počasí sa na štart pretekov postavilo 54 cyklistov.
V prvom súperení nového ročníka čakala na jazdcov rovinatá trasa vedúca z Trnavy do Špačiniec, odtiaľ na Malženickú cestu a naspäť do Trnavy.

Suverénnym spôsobom si počínal Ivan Pašek obliekajúci dres CK Masters Team Inpool Trnava. Vynikajúcim časom 11:38 min nechal za sebou všetkých súperov s veľkým odstupom. Druhý najlepší čas dosiahol s polminútovou stratou v cieli Peter Rihay z Piešťan, bronzový stupienok obsadil Piešťanec Peter Polák, ktorého strata na víťazného Pašeka bola v cieli 53 sekúnd. S rovnakým odstupom preťal cieľovú pásku aj štvrtý Milan Tupý, rovnako z Piešťan.

Víťazný Pašek na snímke vpravo

Celkový víťaz vlaňajšieho ročníka Trnavskej cyklistickej ligy Karol Lipovský sa na pretekoch nezúčastnil, viac ako úspešne ho tak zastúpil tretí muž minuloročného poradia, 42-ročný Ivan Pašek. Pre zaujímavosť, počas včerajšej časovky dosiahol priemernú rýchlosť 45,81 km/h.

Na účastníkov TCL 2011 čaká v tomto roku 16 pretekov, ďalšie kolo sa uskutoční už o týždeň 6. apríla so štartom o 17. hodine v Dlhej.

Kompletné výsledky môžete stiahnuť TU.

Minifotogaléria zo štartu časovky – 30. marca 2011:

Ulož ako PDF
Napísal 31. marca 2011 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvé preteky Trnavskej cyklistickej ligy 2011 vyhral suverénne Ivan Pašek”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.