reklama

Prvé preteky Trnavskej cyklistickej ligy 2011 vyhral suverénne Ivan Pašek

Časovkou na 9,9 kilometra odštartovala v stredu 30. marca tohtoročná edícia Trnavskej cyklistickej ligy. V ideálnom slnečnom počasí sa na štart pretekov postavilo 54 cyklistov.
V prvom súperení nového ročníka čakala na jazdcov rovinatá trasa vedúca z Trnavy do Špačiniec, odtiaľ na Malženickú cestu a naspäť do Trnavy.

Suverénnym spôsobom si počínal Ivan Pašek obliekajúci dres CK Masters Team Inpool Trnava. Vynikajúcim časom 11:38 min nechal za sebou všetkých súperov s veľkým odstupom. Druhý najlepší čas dosiahol s polminútovou stratou v cieli Peter Rihay z Piešťan, bronzový stupienok obsadil Piešťanec Peter Polák, ktorého strata na víťazného Pašeka bola v cieli 53 sekúnd. S rovnakým odstupom preťal cieľovú pásku aj štvrtý Milan Tupý, rovnako z Piešťan.

Víťazný Pašek na snímke vpravo

Celkový víťaz vlaňajšieho ročníka Trnavskej cyklistickej ligy Karol Lipovský sa na pretekoch nezúčastnil, viac ako úspešne ho tak zastúpil tretí muž minuloročného poradia, 42-ročný Ivan Pašek. Pre zaujímavosť, počas včerajšej časovky dosiahol priemernú rýchlosť 45,81 km/h.

Na účastníkov TCL 2011 čaká v tomto roku 16 pretekov, ďalšie kolo sa uskutoční už o týždeň 6. apríla so štartom o 17. hodine v Dlhej.

Kompletné výsledky môžete stiahnuť TU.

Minifotogaléria zo štartu časovky – 30. marca 2011:

Ulož ako PDF
Napísal 31. marca 2011 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvé preteky Trnavskej cyklistickej ligy 2011 vyhral suverénne Ivan Pašek”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.