reklama

Časovku v rámci 10. kola Trnavskej cyklistickej ligy vyhral Ivan Pašek

Desiate pokračovanie 16. ročníka Trnavskej cyklistickej ligy sa stalo korisťou pretekára trnavského CK Masters Teamu Ivana Pašeka. Takmer desaťkilometrovú časovku na okruhu Trnava – Špačince – Mlynské – Trnava, známom ako Špačinský trojuholník, vyhral v konkurencii troch desiatok jazdcov so suverénnym náskokom 24 sekúnd pred Radovanom Škvarkom z Pezinka v redukovanom čase 12:27 min. Bronzový stupienok obsadil mladý nádejný junior Ľuboš Malovec z tímu Olympik Trnava so stratou 50 sekúnd na víťaza.

I. Pašek dosiahol na rovinatej trati bez výraznejšieho prevýšenia priemernú rýchlosť 43,096 km/h

V prvej desiatke si ďalšie priečky rozdelili štvrtý Milan Tupý z Piešťan (+1:00 min), piaty Andrej Orlický (Triatlon Team Trnava) + 1:36, šiesty Martin Súlovský (Piešťany) + 1:40, siedmy Ján Hollý (CK Trnava) + 1:46, ôsmy Matej Bohunický (Triatlon Team Trnava) + 1:54, deviaty František Kujovič (Olympik Trnava) +1:59 a najrýchlejšiu desiatku v cieli uzatvoril Trnavčan Daniel Pápež so stratou 2:02 min na víťaza.

V celkovom poradí po 10. kole TCL vedie Škvarka s 512 bodmi pred Pašekom (482 b) a Karolom Lipovským (CK Masters Team) – 444 b, ktorý časovku vynechal.
Do konca tohto ročníka TCL zostáva absolvovať šesť pretekov, najbližšie sa cyklisti stretnú 7. júla.

Ulož ako PDF
Napísal 29. júna 2010 0:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport, Trnavská cyklistická liga. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Časovku v rámci 10. kola Trnavskej cyklistickej ligy vyhral Ivan Pašek”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.