reklama

Cyklistické preteky Okolo Slovenska budú finišovať v Jaslovských Bohuniciach

Pelotón medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska sa už v pondelok 6. septembra presunie do trnavského regiónu. Predposledná šiesta etapa so štartom v Čadci privedie po 193 kilometroch pretekárov do Jaslovských Bohuníc. Cyklisti dorazia podľa predbežného časového plánu do cieľa krátko po 16. hodine.
Trasa 6. etapy povedie na cestách trnavského regiónu  cez Krakovany, Trebatice, Borovce, Veselé, Dubovany, Veľké Kostoľany a Malženice do Jaslovských Bohuníc.

Cyklistické preteky sa naposledy uskutočnili v J. Bohuniciach 10. augusta tohto roku

Dejstvo záverečnej 7. etapy 54. ročníka Okolo Slovenska sa bude odohrávať výsostne na cestách medzi trnavského regiónu. Pelotón sa vydá na takmer 150 – kilometrovú púť so štartom v J. Bohuniciach v utorok 7. septembra o 14. hodine, pokračovať bude smerom na Malženice, Veľké Kostoľany, Nižnú, Kátlovce, odtiaľ sa vráti cez Paderovce do J. Bohuníc.
V druhom okruhu vedie etapa cez Dolné a Horné Dubové do Dechtíc a cez Kátlovce späť do J. Bohuníc.
Tretí okruh vedie cez Žlkovce, Ratkovce, Pečeňady, Veľké Kostoľany, Dubovany, Veselé, Rakovice, Borovce a Trebatice do Vrbového. Ďalej pokračuje medzinárodný pelotón po zvlnenom teréne cez Šterusy, Lopašov, Chtelnicu, Dechtice a Kátlovce opäť do Jaslovských Bohuníc.
Záverečný okruh je naplánovaný cez Malženice, V. Kostoľany, Nižnú, Chtelnicu, Dechtice a Kátlovce do cieľa v Jaslovských Bohuniciach.

Na trati sú vytýčené dve rýchlostné prémie: prvá na 64. kilometri v Jaslovských Bohuniciach, druhá sa nachádza na 89. kilometri vo Vrbovom.

Cieľom záverečnej etapy by mal pelotón prejsť po 17.30 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 5. septembra 2010 10:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.