reklama

Na open turnajoch dve víťazstvá pre KST Viktória

V Malackách sa v nedeľu 13. novembra uskutočnil I. Open bodovací turnaj regiónu Bratislava – Trnava v kategóriách najmladšieho a staršieho žiactva.

Trnavské stolnotenisové nádeje v drese KST Viktória Trnava vybojovali opäť vynikajúce umiestnenia.

Najúspešnejšie v kategórii mladších žiačok

Zuzana Peková vyhrala suverénne bez straty setu kategóriu najmladších žiačok, Tatiana Kukuľková ju nasledovala v starších žiačkach, kde jej vo finále bola súperkou oddielová kolegyňa Kristína Mesková. Medzi najmladšími žiakmi vybojoval Peter Varga 5.-8. a Martin Paulík 9.-12. miesto. Celkovým víťazom tejto kategórie sa stal Marek Jalovecký z Pezinka. Medzi staršími žiakmi sa najlepšie z našich umiestnil Lukáš Krupanský na 9.-16. mieste a Martin Schneider na 25.-36. mieste. Víťazom sa stal domáci Damián Vizina.

O týždeň neskôr sa v Moravskom Svätom Jáne odohral II. Open turnaj regiónu Bratislava – Trnava v kategóriách mladšieho žiactva a dorastu. Tentoraz našu výpravu tvorili traja štartujúci. Medzi mladšími žiakmi sa celkovým víťazom stal Maxim Kováč (Karlova Ves), Trnavčan Peter Varga skončil na 9.-16. mieste. Medzi dorastencami sa celkovým víťazom stal Adam Brat, Martin Schneider obsadil 9.-16. priečku. Súťaž dievčat v tej istej vekovej kategórii patrila Dominike Vizinovej, Kristína Mesková obsadila 7.-9. miesto.

Ivan Peko


Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2011 23:01. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.