reklama

Viktória s troma medailami

Tretie tohoročné pokračovanie stolnotenisových Open bodovacích turnajov regiónu BA/TA v kategóriách najmladšieho a staršieho žiactva sa odohralo v Pate. I napriek neúčasti troch hráčov KST Viktória Trnava na turnaji, ako hlavných favoritov podujatia (Zuzana Peková – najml. žiačky, Tatiana Kukuľková a Štefan Peko – staršie žiactvo), získala Viktória tri cenné kovy.

Darilo sa najmä chlapcom. Lukáš Krupanský si vybojoval medzi staršími žiakmi finálovú účasť, kde nakoniec nestačil na Jakubca z Pezinka a po vynikajúcom stretnutí prehral 1:3. Medzi najmladšími žiakmi jeho finálovú účasť zopakoval Peter Varga, ktorý rovnakým pomerom podľahol Lanczovi z Galanty. V semifinále starších žiačok sa stretla Kristína Mesková s celkovou víťazkou Senčankou Nagyovou a zabezpečila pre Viktóriu tretiu medailu.


Lukáš Krupanský

Sympatický výkon podali i najmladší Trnavčania Simona Vašková (5.–6. miesto), Martin Paulík (5.–8.) a Nicolas Kubala (9.–12.). Hoci neobsadili medailové pozície, ich bojovný výkon bol ocenený víťaznými stretnutiami v základných skupinách.

Text a foto: Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 19. januára 2012 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.