reklama

Bezdomovcom je zima – zakladajú nepovolené ohniská

V nedeľu 23. októbra predpoludním zasahovala hliadka mestskej polície v priestoroch lesoparku na sídlisku Družba za supermarketom Kaufland na základe hlásenia požiaru.

Po príchode na miesto našla hliadka v lesoparku za Clementisovou ulicou dvoch mužov – 25-ročného Petra a 34-ročného Richarda, ktorí založili ohnisko.

Lesopark na sídlisku Družba

Mestskí policajti mužov upozornili, že na území mesta je zakladanie ohňov zakázané a oheň zlikvidovali pomocou hasiaceho prístroja zo služobného vozidla.

V nedeľu popoludní zasahovali mestskí policajti pri podobnom prípade – tentoraz na Koniarekovej ulici za športovým areálom Lokomotívy.

Oheň tu založili štyria bezdomovci – dvaja z Trnavy, jeden zo Zavara a žena z Dolného Lopašova.

„Žena hliadke uviedla, že oheň založila ona, pretože jej bola zima a chcela si uvariť kávu. Hliadka 44-ročnú ženu vyzvala, aby oheň uhasila, čo aj urobila. Následne boli všetci z miesta vykázaní,“ informuje správa mestskej polície.

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2011 23:35. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.