reklama

Z bývalej kaviarne Korzo na námestí bude gril s barom

Bývalú kaviareň Korzo, ktorá sídlila v mestskom dome na Trojičnom námestí a už približne rok je mimo prevádzky, opätovne oživia. Priestory s celkovou rozlohou približne 35 m² získala spoločnosť Largo Bar, prevádzkujúca susednú kaviareň s terasou.

Podľa našich informácií, z bývalého Korza vznikne po rekonštrukcii gril s barom. „Vnútorné priestory sú v súčasnosti zdevastované a nefukčné, a preto nás čaká rekonštrukcia. Predpokladáme, že prevádzku otvoríme na prelome novembra a decembra tohto roka,“ informoval Róbert Pidík zo spoločnosti Largo Bar.

Bývalá kaviareň Korzo nefunguje od vlaňajšej jesene

Trnavský podnikateľ plánuje v priestoroch ponúkať grilované špeciality ako sú pečené kolená či kurence, špecializovať sa chce aj na jedlá chorvátskej či srbskej kuchyne, ktoré si Slováci obľúbili počas dovoleniek pri mori.
„Pozornosť chceme upriamiť aj na ponuku raňajkových menu či desiatových polievok. Našim zámerom je prevádzkovať aj terasu,“ doplnil Pidík.

Nový nájomca zaplatí mestu na nájomnom 880 eur za rok, ďalších 4400 eur ročne si priplatí za atraktivitu priestorov v centre Trnavy.

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2011 14:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Z bývalej kaviarne Korzo na námestí bude gril s barom”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.