reklama

Trnavské hudobné korzo so Simou Martausovou v záhrade Galérie Jána Koniarka

V piatok 22. júla o 20. hodine odštartuje šiesty ročník podujatia TRNAVSKÉ HUDOBNÉ KORZO. Po prvýkrát v novom priestore, s novými, hlavne trnavskými tvárami. Headlinerom hudobného večera bude Sima Martausová.

Trnavské hudobné korzo sa presúva po piatich úspešných ročníkoch z nádvoria Spolku sv. Vojtecha do záhrady Galérie Jána Koniarka.

V minulých ročníkoch účinkovali na podujatí mená ako Pavol Hammel, Peter Cmorík, Robo Opatovský, Marián Greksa, Peter Bonzo Radványi či Boboš Procházka.

Sima-Martausova
Sima Martausová

Šiesty ročník bude obohatený o trnavské hudobné zoskupenia HASH + LANDFIL a zahrá aj zakladateľ a organizátor tohto podujatia v zostave Duo Live Guitars – Pavel Opatovský a „Laci „Jozef Pagáč.

Okrem nich uvidíte kapely Landfil, Hash a obľúbenú Simu Martausovú.

Vstupenky v hodnote 6 eur si môžete zakúpiť v Mestskej veži alebo v Galérii Jána Koniarka.

korzo-2016

Landfil

Duo Live Guitars

SIMA MARTAUSOVÁ

HASH

Ulož ako PDF
Napísal 2. júla 2016 19:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.