reklama

Dnes napoludnie preskúšajú nové varovné sirény

Obvodný úrad Trnava, odbor civilnej ochrany a krízového riadenia oznamuje, že v piatok 11. novembra 2011 o 12.00 hod. sa uskutončí preskúšanie systémov varovania obyvateľstva.

Preskúšavať sa budú nové sirény dvojminútovým stálym tónom a po ukončení signálu bude nasledovať slovná informácia „pozor skúška sirén“. Preskúšanie sirén vykoná AuSVV SE EBO prostredníctvom hromadného diaľkového ovládania (HDO).

Ilustračné foto

V prípade, že sa siréna nerozozvučí, oznámte to na odbor CO a KR Obvodného úradu Trnava na tel. č. 033/556 44 47 alebo na email marian.hafrovic@tt.vs.sk a priamo na EBO Ing. Kúšovej na tel. č. 033/597 21 63, miroslava.kusova@enel.com.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2011 8:41. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.