reklama

V piatok napoludnie sa na dve minúty skúšobne rozozvučia sirény

Obvodný úrad v Trnave, odbor civilnej ochrany a krízového riadenia oznamuje, že v piatok 8. júna 2012 o 12.00 hod. sa uskutoční preskúšanie systémov varovania obyvateľstva.

Preskúšavať sa budú nové sirény „dvojminútovým stálym tónom“. Pred a po ukončení signálu bude nasledovať slovná informácia „pozor skúška sirén“ resp. „koniec skúšky sirén“.

Preskúšanie sirén realizuje AuSVV SE EBO prostredníctvom hromadného diaľkového ovládania.


ILUSTRAČNÉ FOTO

Zároveň bude 8. júna 2012 o 9.00 hod. vykonané i preskúšanie technických prostriedkov – ZUZANA (na mobil) a zariadenie PAGER.

V prípade, že sa siréna nerozozvučí, alebo neobdržíte vyrozumenie oznámte to na odbor CO a KR Obvodného úradu Trnava na email marian.hafrovic@tt.vs.sk (55 64 447) a na EBO Ing. Kúšovej (č.t. 5972 163, miroslava.kusova@enel.com).

Ulož ako PDF
Napísal 7. júna 2012 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.