reklama

Spartakovcov čaká v sobotu so Žilinou súboj o post lídra

Po krásnom víťazstve z minulého týždňa nad „belasým nič“ nás už najbližší víkend čaká posledný domáci zápas v tomto roku. Bíli Andeli na svojom trávniku privítajú Žilinu v priamom súboji o prvé miesto v tabuľke a rozlúčia sa tak pred plnými tribúnami s veľmi vydarenou jesennou časťou sezóny 2011/2012.

Už týždeň sa červeno-čírni fanatici chystajú na tento zápas vo veľkom počte, aby svojou účasťou a mohutným fandením poďakovali chalanom za krásne zážitky v Európskej lige alebo v domácej súťaži a pomohli im k zisku troch veľmi dôležitých bodov.

S patričnou dôležitosťou sa na tento zápas pripravujú aj ULTRASSPARTAK ,čiže určite sa bude na čo pozerať aj na tribúnach, nielen na trávniku.

Veríme, že rekordnou návštevou v ročníku vytvoríme chalanom dôstojnú domácu rozlúčku s jeseňou a hosťom tradičné trnavské peklo, ktoré im zoberie akúkoľvek nádej na bodový zápis v tomto zápase.

Pár organizačných detailov k tomuto zápasu:
Keďže je o tento zápas ozaj veľký záujem, prosíme všetkých fanúškov, aby si zabezpečili lístky čím skôr – info o predpredaji bude doplnené neskôr. Vyhnú sa tak zbytočnému chaosu pred samotným zápasom.
Taktiež by sme vás chceli poprosiť, aby ste svoj príchod na štadión riešili s dostatočným časovým predstihom, čím sa vyhneme zbytočným tlačeniciam. Čaká nás zápas prvého s druhým, zápas o lídra a radi by sme, aby si každý z vás mohol vychutnať tento súboj v pohodlí a aby vám nič podstatné neuniklo.

Tešíme sa na vašu účasť a na ďalší spoločný zážitok s víťazným koncom.
TRNAVA DO TEHO!

VIDEOUPÚTAVKA:

Predpredaj lístkov na zápas Trnava-žilina bude v piatok od 16:00 do 18:00 a v sobotu od 10:00 až do samotného zápasu.

Vo štvrtok sa uskutoční neoficiálny limitovaný predpredaj v pokladni č.7 od 14:00 do 17:00 h. Avšak pôjde len o limitované množstvo po 100 kusov na severnú a južnú tribúnu.

Taktiež je možné si v sobotu kúpiť lístkov na výjazd do Senice. Máme k dispozícii 700 lístkov(celý hosťovský sektor) v cene 5 eur, predpredaj bude prebiehať pred zápasom so Žilinou na kase č.7 od 12:00 do 14:00.

ULTRASSPARTAK.SK

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2011 16:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spartakovcov čaká v sobotu so Žilinou súboj o post lídra”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.