reklama

V sobotu vás čaká v Artklube originálna párty z dielne Bronco Teamu

V sobotu 14. mája o 19. hodine štartuje v trnavskom Artklube štvrté pokračovanie veľkolepej párty Bronco Teamu pod názvom Big Reunion vol. 4.

„The Big Reunion – nekompromisná párty plná neohranej ale za to každému známej hudby, súťaží a neopakovatelnej atmosféry… Príď a ukáž na parkete zviera v tebe…“ vyzýva partia z veliteľstva tímu Bronco.

Čo vás všetko v sobotu čaká?
DJ-ské sety od Whiteass-a a Smeya, súťaž v jedení a pití piva, Beerpong, exhibícia BMX, súťaž v VideGame Contest, prezentácia fotografií Petra „Gelka“ Lančariča, projekcia TV Shows z 90. rokov, polnočná súťaž v Twiste, súťaž o najdôveryhodnejšie stvárnenie hudobnej legendy a samozrejme – skvelá zábava až do rána.

Účastníci Big Reunion párty môžu vyhrať poukazy na tetovanie, pizzu, ročné permanentky na Bronco akcie alebo tričká s logom Bronco.

Ďalšie info:

www.bronco.sk
http://www.facebook.com/event.php?eid=167428823316103
http://www.facebook.com/pages/Broncosk/138825886162661

Vstupné je 2,5€.

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2011 13:18. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.