reklama

Bronco pozýva na party Oh no, It’s Rock ‚n‘ Roll!

A je tu druhé pokračovanie Bronco Rock’n’rollu. Na akcii sa budú premietať dokumentárne filmy a klipy o rock’n’rolle, taktiež sa naučíme nové rock’n‘ rollové kroky v School of Rock’n’Roll.

Počas twistových súťaží zahrá živá kapela The Gimme Fives a až do rána zahrá dvojica DJ Smeyo a DJ WhiteASS tie najznámejšie rock’n’rollové vypalováky.

Ako sme už načrtli, ani na tejto akcii nebudú chýbať Bronco súťaže. Budú to tanečné súťaže jednotlivcov, ale aj v pároch, ďalej budú odmenení ľudia, ktorí prídu najoriginálnejšie oblečení, taktiež sa môžete tešiť na veľa iných súťaží, do ktorých sa môžete všetci zapojiť.

P.S.:  Aby sme si to všetci užili, tak sa bude fajčiť iba vonku.

Tak sa nalaď na ROCK´N´ROLL a príď v sobotu 26. februára do PUB 77 na Oh no, It’s Rock’n’roll! vol.2

Vstupné: 2€.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2011 1:14. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.