reklama

Bronco pozýva na party Oh no, It’s Rock ‚n‘ Roll!

A je tu druhé pokračovanie Bronco Rock’n’rollu. Na akcii sa budú premietať dokumentárne filmy a klipy o rock’n’rolle, taktiež sa naučíme nové rock’n‘ rollové kroky v School of Rock’n’Roll.

Počas twistových súťaží zahrá živá kapela The Gimme Fives a až do rána zahrá dvojica DJ Smeyo a DJ WhiteASS tie najznámejšie rock’n’rollové vypalováky.

Ako sme už načrtli, ani na tejto akcii nebudú chýbať Bronco súťaže. Budú to tanečné súťaže jednotlivcov, ale aj v pároch, ďalej budú odmenení ľudia, ktorí prídu najoriginálnejšie oblečení, taktiež sa môžete tešiť na veľa iných súťaží, do ktorých sa môžete všetci zapojiť.

P.S.:  Aby sme si to všetci užili, tak sa bude fajčiť iba vonku.

Tak sa nalaď na ROCK´N´ROLL a príď v sobotu 26. februára do PUB 77 na Oh no, It’s Rock’n’roll! vol.2

Vstupné: 2€.

Plagát:

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2011 1:14. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.