reklama

Pozvánka na vynikajúci rock ‚n roll – v Motobare vystúpia Creedence Revival Band

V sobotu 31. marca sa predstaví v trnavskom Motobare na Šrobárovej ulici vynikajúca rocková kapela CREEDENCE REVIVAL BAND.

Bratislavskí hudobníci si zahrali v Trnave naposledy na Vianočných trhoch v decembri minulého roka a okamžite si získali publikum.

Kapela zahrá nielen skvelú muziku legendárnych Creedence Clearwater Revival, ale ponúkne aj rock ‚n rollové pecky šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov.

Fungujeme od roku 2010 a naším cieľom je priniesť obrodenie a znovuvzkriesiť ducha kapely Creedence hraním ich pesničiek a hitov s rovnakým zápalom a energiou ako to kedysi robili jej členovia,“ poznamenal spevák a gitarista Michal Jarábek.

VIDEO: CREEDENCE REVIVAL BAND na Vianočných trhoch 2011

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2012 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.