reklama

Pozvánka na vynikajúci rock ‚n roll – v Motobare vystúpia Creedence Revival Band

V sobotu 31. marca sa predstaví v trnavskom Motobare na Šrobárovej ulici vynikajúca rocková kapela CREEDENCE REVIVAL BAND.

Bratislavskí hudobníci si zahrali v Trnave naposledy na Vianočných trhoch v decembri minulého roka a okamžite si získali publikum.

Kapela zahrá nielen skvelú muziku legendárnych Creedence Clearwater Revival, ale ponúkne aj rock ‚n rollové pecky šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov.

Fungujeme od roku 2010 a naším cieľom je priniesť obrodenie a znovuvzkriesiť ducha kapely Creedence hraním ich pesničiek a hitov s rovnakým zápalom a energiou ako to kedysi robili jej členovia,“ poznamenal spevák a gitarista Michal Jarábek.

VIDEO: CREEDENCE REVIVAL BAND na Vianočných trhoch 2011

Ulož ako PDF
Napísal 28. marca 2012 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.