reklama

Bystrík Band, Robo Papp aj Dominika Mirgová vystúpia v Synagóge

Spomienke na Kenyho, ktorý tragicky zahynul pred niekoľkými týždňami, je venovaný akustický koncert kapely Bystrík Band a hostí v trnavskej Synagóge.

Spolu s Bystrík Bandom vystúpia aj hostia Robo Papp, Dominika Mirgová, Peter Odkladal (LPS) a Marián Kubovič.

Pre túto príležitosť si kapela zvolila špeciálnu zostavu hudobníkov: Lukáš Slabý – bicie, Peter Kadera – basová gitara, Juraj Rudík – perkusie, Tomáš Garček – klávesy, Roman Áč – banjo, Peter Letovanec – trúbka, Milan Benkovič – dobro.

Koncert v Synagóge – Centre súčasného umenia na Halenárskej ulici v Trnave sa uskutoční v utorok 30. apríla so začiatkom o 19. hodine.

Vstupenky v hodnote 8 eur si môžete zakúpiť v predpredaji v mestskej veži alebo priamo pred koncertom.

Plagát:
finalfinal

Ulož ako PDF
Napísal 29. apríla 2013 9:29. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.