reklama

Fotograf Šymon Kliman a spisovateľ Daniel Hevier vystúpia v stredu v Synagóge

Už v stredu 10. apríla sa v Synagóge uskutoční Obrazovo-slovný večer.

Za týmto možno trochu zvláštnym názvom sa skrýva kultúrne podujatie so zaujímavými hosťami.

Prvým bude úspešný fotograf Šymon Kliman, ktorý sa najprv od 18:00 bude venovať mladých fotografom-študentom na portfólio review a následne od 19:00 porozpráva o práci profesionálneho fotografa, o úlohe fotografie vo verejnom priestore a podobne.

Obľúbený spisovateľ Daniel Hevier sa publiku predstaví o 20:00 na samostatnej besede. Po nej bude nasledovať Literárne čítanie otvorené všetkým trnavským študentom a mladým ľuďom, ktorý na ňom môžu odprezentovať svoju tvorbu poézie a prózy.

Plagát:
OS-vecer-Synagoga

Program Obrazovo-slovného večera v Synagóge
18:00 – portfólio review so Šymonom Klimanom
19:00 – Šymon Kliman (prednáška a diskusia)
20:00 – Daniel Hevier (beseda)
21:00 – Literárne čítanie

Program pre širokú verejnosť sa začína o 19:00. Vstup zadarmo.

Podujatie sa koná ako súčasť multimediálneho festivalu Frejm, ktorý pripravuje Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave a OZ Publikum.sk s podporou mediálnych partnerov Trnava-live.sk a mesta Trnava.

Udalosť na Facebooku TU.

Ulož ako PDF
Napísal 9. apríla 2013 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Fotograf Šymon Kliman a spisovateľ Daniel Hevier vystúpia v stredu v Synagóge”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.