reklama

Daniel Lipšic bude prednášať v Trnave

Daniel Lipšic, Jana Žitňanská, Martin Barto a Marcel Klimek budú hlavnými rečníkmi na verejnej prednáške, ktorá sa uskutoční v stredu 17. októbra od 18. do 20. hodiny v priestoroch hotela IMPIQ na ulici B. S. Timravy v Trnave.

Hostia budú hovoriť na témy „Politický model voľby sudcov a prokurátorov“, „Zvyšovanie platov zamestnancov rezortu školstva“, „Aktuálne problémy Eurozóny a II. dôchodkového piliera“ a „Podpora sektoru malých a stredných podnikov na Slovensku jedno euro/dve eurá“.

Vstup na podujatie je voľný.


Daniel Lipšic

FOTO: nova.sk

Ulož ako PDF
Napísal 17. októbra 2012 7:20. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Daniel Lipšic bude prednášať v Trnave”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.