reklama

V Trnave bude prednášať zakladateľ Dobrého anjela Andrej Kiska

Úspešný podnikateľ a filantrop Andrej Kiska bude prednášať vo štvrtok 13. decembra o 16. hodine v priestoroch veľkej auly MTF STU na Paulínskej ulici v Trnave.

Andrej Kiska v začiatkoch podnikania založil spoločnosť zaoberajúcu sa dovozom, veľkoobchodom a maloobchodom so šperkami. V roku 1996 založil spoločnosť Tatracredit, cez ktorú rozbehol splátkový systém Triangel a Quatro – najväčšie splátkové systémy na Slovensku.


Andrej Kiska

FOTO:andrejkiska.sk

V roku 2005 obe spoločnosti predal a o rok neskôr neskôr založil neziskovú organizáciu Dobrý Anjel. Tá je dnes najúspešnejšou nefiremnou charitatívnou organizáciou na Slovensku.

Za 6 rokov prostredníctvom Dobrého Anjela pomohol 5103 rodinám a prerozdelil približne 16,3 milióna eur.

Andrej Kiska sa pravidelne zúčastňuje konferencií a rozhovorov na tému podnikanie a filantropia.

Pred časom prijal výzvu a stal sa prvým oficiálnym kandidátom na prezidenta SR.

Najvýznamnejšie ocenenia:
– 2006 – časopis Trend – manažér roka,
– 2012 – Krištálové krídlo v kategórií filantropia

Miesto konania prednášky A. Kisku:
Materiálovotechnologická fakulta STU, Paulínska 16, Trnava, Pavilón Z, veľká aula.
Dátum: 13.12.2012
Čas: 16:00- 17:40

Prednáška Andreja Kisku v Bratislave:

Ulož ako PDF
Napísal 11. decembra 2012 9:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.