reklama

Prezident Kiska príde v utorok do Trnavy, na pešej zóne sa stretne aj s občanmi

Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska navštívi v utorok 22. marca 2016 Trnavu.

Podľa informácií vedúceho kancelárie primátora Pavola Tomašoviča prvé kroky prezidenta v Trnave povedú na radnicu mesta, kde bude od 9.00 rokovať s primátorom Trnavy Petrom Bročkom.

„Po týchto rozhovoroch sa približne o 9.45 stretne Andrej Kiska na pešej zóne pred trnavskou radnicou s občanmi mesta a médiami,“ uviedol Tomašovič.

kiska
Andrej Kiska

Foto: prezident.sk

Na návštevu Trnavy si prezident Slovenska vyhradil skoro celý deň a jeho návšteva potrvá do podvečerných hodín.

V rámci nej zavíta nielen do automobilového závodu PSA Peugeot, ale sa stretne aj so zástupcami charity, obchodnej akadémie a s občianskymi aktivistami.

„Jedným z dôvodov návštevy prezidenta Andreja Kisku v Trnave je aj záujem o prácu rôznych občianskych združení, ktoré sa aktívne podieľajú na riešení nielen sociálnych a charitatívnych problémov, ale sa zapájajú aj do občianskeho a spoločenského diania v samospráve,“ poznamenal vedúci kancelárie primátora.

Ulož ako PDF
Napísal 18. marca 2016 12:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prezident Kiska príde v utorok do Trnavy, na pešej zóne sa stretne aj s občanmi”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.