reklama

Na radničnom nádvorí v stredu vystúpia Jana Andevska a Michal Bugala

Druhé tohtoročné stretnutie s Janou Andevskou v rámci voľného cyklu komorných podujatí Na západnom krídle múzy sa uskutoční v stredu 24. apríla o 18. hodine v západnom krídle radnice.

Spojenie dvoch veľkých trnavských talentov Jany Andevskej a Michala Bugalu na jednom pódiu je zárukou kvality a prísľubom veľkého hudobného zážitku, ktorý v reálnom čase pretaví do výtvarnej podoby absolventka Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave Veronika Šmigrovská.

andevska
Jana Andevska

FOTO: janaandevska.com

Splynutie hudby, myšlienok a výtvarného prejavu do nevšedného akordu podporí v úlohe moderátora Pavol Tomašovič. Na záver je pre divákov prichystaný hudobný dezert, jeho receptúra však má byť prekvapením.

Vzhľadom na to, že pre veľký záujem divákov nebola kapacita tohto priestoru pri prvom Janinom koncerte dostatočná, v prípade priaznivého počasia sa podujatie uskutoční na radničnom nádvorí.

Podujatie voľne a možno aj mimovoľne nadväzuje na úspešný cyklus Rakurs, ktorý organizovala a režírovala v západnom krídle radnice so svojimi hudobnými a literárnymi hosťami trnavská hudobníčka a speváčka Ika Kraicová v spolupráci s výtvarnými umelcami Oksanou Lukomskou a Mykolom Biloshytskym zo združenia BonArt.

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2013 19:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.