reklama

Hudák, Out of Control, Projekt z davu a ďalší hostia na radničnom nádvorí počas festivalu Lumen

Festival Lumen, ktorý do Trnavy budúci víkend priláka tisícky mladých ľudí, oslavuje tento rok 19. narodeniny. Tri festivalové pódiá ponúkajú okrem kvalitných zahraničných účinkujúcich priestor aj pre slovenský gospel a tiež pre alternatívne hudobné a kultúrne štýly.

Okrem Trojičného námestia a amfiteátra bude program prebiehať aj na radničnom nádvorí. DOMKA stage, ktorý sa tu bude nachádzať, je pomenovaný podľa jedného z organizátorov festivalu. Domka – združenie saleziánskej mládeže je mimovládna organizácia, ktorej práca je založená na dobrovoľníckych aktivitách. Jedno zo stredísk Domky sa nachádza aj v Trnave na Kopánke a práve väčšina z 250 dobrovoľníkov, ktorí zabezpečujú celý priebeh Festivalu Lumen, sú členmi tejto mládežníckej organizácie.

Novinár a humorista Tomáš Hudák

Out of Control

Projekt z davu

Radničné nádvorie bude slúžiť ako oddychová zóna – ponúkne alternatívu pre tých, ktorí si namiesto skákania v dave radšej vychutnajú pokojnú atmosféru vytvorenú zaujímavým programom.

V prvom bloku, ktorý bude prebiehať v sobotu 4. júna, sa na DOMKA stage-i predstavia Michal Maco – autor zaujímavých videí zo sveta skateboardingu, Tomáš Hudák – novinár a humorista a hudobné zoskupenie mladých ľudí Projekt z Davu. Podvečer je pripravené Soirée Marušky Kožlejovej, ktorá je textárkou, spisovateľkou a inšpirátorkou v jednej osobe a vystúpenie prešovskej formácie Out of Control.

Viac o hosťoch, ktorí sa predstavia na DOMKA stage-i: http://www.fln.sk/2011/News/view/vzacni-hostia-domka-stage-u

Program Festivalu Lumen: http://www.fln.sk/2011/content/program

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2011 23:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Festival Lumen, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.