reklama

Koncert Katky Koščovej zadarmo v Synagóge

Publikum.sk a Galéria Jána Koniarka vás v rámci Noci múzeí a galérií pozývajú na koncert Kataríny Koščovej s klaviristom Danielom Špinerom do Synagógy – centra súčasného umenia.

Speváčka KATARÍNA KOŠČOVÁ svojím originálnym a intímnym podaním autorskej hudby doplnenej o niekoľko prevzatých jazzových štandardov vytvára na svojich koncertoch krásnu a príjemnú komornú atmosféru. K tvorbe a interpretácii hudby pristupuje inak, ako by to mohlo byť očakávané od prvej slovenskej Superstar, vydala sa možno ťažšou a dlhšou hudobnou cestou.

Jej tvorba inklinuje k hudobným štýlom ako je jazz, folk, šansón. Katarína píše svoje texty v slovenčine, vychádza tiež zo slovenskej ľudovej tradície. S klavíristom DANIELOM ŠPINEROM tvoria zohratú autorskú a interpretačnú dvojicu.

Koncert s bezplatným vstupným sa uskutoční v sobotu 20. mája so začiatkom o 20:00 v Synagóge – centre súčasného umenia na Halenárskej 2.

Podujatie je realizované vďaka finančnej podpore z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017. Ďakujeme aj mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk a mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2017 23:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.