reklama

Koncertný majster Slovenskej filharmónie zahrá v Synagóge suity pre sólové violončelo Johanna Sebastiana Bacha

V priestoroch Synagógy – Centra súčasného umenia na Halenárskej ulici v Trnave sa uskutoční novoročný koncert violončelistu Jána Slávika.

Galéria Jána Koniarka pozýva na novoročný koncert violončelistu Jána Slávika, počas ktorého odznejú suity pre sólové violončelo Johanna Sebastiana Bacha.


Synagóga – Centrum súčasného umenia

V tomto roku si pripomíname 270. výročie úmrtia Johanna Sebastiana Bacha.

Pre všetkých violončelistov sú jeho suity fundamentom, z ktorého celý život čerpajú.

Na koncerte tri z nich zahrá Ján Slávik, koncertný majster skupiny violončiel Slovenskej filharmónie, zakladajúci člen Moyzesovho kvarteta a profesor hry na violončele na VŠMU v Bratislave.

Koncert sa uskutoční v nedeľu 12. januára 2020 so začiatkom o 18. hodine.

Vstup je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2020 21:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Galéria Jána Koniarka, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.