reklama

Koncertný majster Slovenskej filharmónie zahrá v Synagóge suity pre sólové violončelo Johanna Sebastiana Bacha

V priestoroch Synagógy – Centra súčasného umenia na Halenárskej ulici v Trnave sa uskutoční novoročný koncert violončelistu Jána Slávika.

Galéria Jána Koniarka pozýva na novoročný koncert violončelistu Jána Slávika, počas ktorého odznejú suity pre sólové violončelo Johanna Sebastiana Bacha.


Synagóga – Centrum súčasného umenia

V tomto roku si pripomíname 270. výročie úmrtia Johanna Sebastiana Bacha.

Pre všetkých violončelistov sú jeho suity fundamentom, z ktorého celý život čerpajú.

Na koncerte tri z nich zahrá Ján Slávik, koncertný majster skupiny violončiel Slovenskej filharmónie, zakladajúci člen Moyzesovho kvarteta a profesor hry na violončele na VŠMU v Bratislave.

Koncert sa uskutoční v nedeľu 12. januára 2020 so začiatkom o 18. hodine.

Vstup je voľný.

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2020 21:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Galéria Jána Koniarka, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.