reklama

V Motobare Rock&Blues budú znieť skladby legendárnych Pink Floyd

V sobotu 28. januára vystúpi v trnavskom Motobare Rock&Blues skupina 1st Slovak Pink Floyd Revival.

Kapela vznikla v roku 2007 v Prešove a odvtedy má za sebou mnoho úspešných vystúpení. V súčasnosti pôsobí v skupine až deväť stabilných členov, vrátanie vokalistiek.
Vystúpenie Pink Floyd Revival sľubuje príjemný hudobný zážitok, a to nielen pre fanúšikov legendárnych a kultových Floydov.

Návštevníkov koncertu čaká 120 minút hudby venovanej „zlatej ére“ Pink Floyd, teda albumom The Dark Side Of The Moon a Wish You Were Here. Koncert doplnia aj ďalšie skladby mapujúce históriu Pink Floyd.

VIDEO:

Trnavský koncert začína v Motobare na Šrobárovej ulici o 20. hodine, vstupné je 3 eurá.

Ulož ako PDF
Napísal 25. januára 2012 8:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Motobare Rock&Blues budú znieť skladby legendárnych Pink Floyd”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.