reklama

V Motobare privítajú v piatok večer Vrbovských víťazov!

V trnavskom Motobare Rock & Blues vystúpia dnes kultoví Vrbovskí víťazi. Začiatok koncertu je naplánovaný na 20. hodinu.

Páni bratia Jobusovci sa vracajú do Trnavy po štyroch mesiacoch. Naposledy si mali možnosť vychutnať ich jedinečné vystúpenie návštevníci decembrových Vianočných trhov na Trojičnom námestí.

Nádherné průpovídky, ktoré nikdy neomrzia, nevídané a originálne hudobné nástroje, texty o práci a bezpečnosti pri práci, ktorá je dôležitejšia ako práca samotná… to všetko a ešte aj bonus v podobe prezentácie sólového a nemenej pôsobivého a originálneho projektu Branislava Jobusa nazvaného Abusus čaká v piatok 27. apríla návštevníkov Motobaru.

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 27. apríla 2012 1:42. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.