reklama

Hardrocková paráda v podaní AC/DC.sk už v piatok v Motobare Rock And Blues

V piatok 16. decembra sa predstaví návštevníkom trnavského Motobaru Rock nd Blues vynikajúca revivalová kapela AC/DC.sk.

Začiatok podujatia je naplánovaný na 21. hodinu.

Foto: ac/dc.sk

AC/DC. sk je podľa odborníkov právom považovaná za najlepšiu revivalovú zostavu legendárnych austrálskych rockerov na našom území.
Povráva sa, že skupina, ktorá vznikla na začiatku roka 2010 a môže sa popýšiť v slovenskom showbiznise nevídaným javom: ešte pred vôbec prvým koncertom, teda predtým aby ich niekto počul, mali AC/DC.sk dohodnutých 20 termínov vystúpení po celom Slovensku.

Hoci nevieme isto, či je toto tvrdenie pravdivé, zato môžeme s pokojným svedomím skonštatovať, že v piatok čaká fanúšikov kvalitnej muziky v Motobare Rock And Blues na Šrobárovej ulici skvelá šou.

VIDEO: AC/DC.sk – Back In Black

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2011 2:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Hardrocková paráda v podaní AC/DC.sk už v piatok v Motobare Rock And Blues”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.