reklama

Literárno – hudobný večer spláchla pred týždňom búrka, náhrada bude už tento piatok

Ako náhradu za minulotýždňový upršaný piatkový III. Literárno-hudobný večer, kedy sa organizátorom podarilo presunúť aspoň hudobnú časť do blízkeho podniku, prisľúbil autor ocenenej básnickej zbierky V rukavičkách z vlastnej kože Juraj Žembera účasť aj tento piatok 8. augusta o 18:00 na tradičnom mieste, v priestore Univerzitného parčíka.

Recenziu básnickej zbierky, z ktorej bude čítať, nájdete na webe litcentrum.sk.

Druhým hosťom podujatia bude Roman Beňo.

Rukopis jeho debutovej zbierky bol ocenený v literárnej súťaži Debut 2011, samotná zbierka s názvom Vrstvenie vyšla koncom roka 2013, priblížil organizátor literárno – hudobných večerov Juraj Zamborský.

Plagát:
litvecer-IV-pl

litvecerIV-t

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2014 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.