reklama

Rock’n’Roll Night roztancuje Trnavu

Elvis Presley, The Beatles, Chuck Berry alebo The Clash ožijú na Rock’n’Roll Night v Artklube. Známe hity kultových kapiel či spevákov budú znieť v stredu 30. apríla.

Americkú hudbu 50. rokov predstaví trio The Cellmates, ktoré je najlepšou rock’n’roll a rockabilly kapelou na Slovensku. Večer sa okrem nej predstaví populárne selektorské zoskupenie The Ugly Selectors, ktoré hrá výlučne iba z vinylov.

The Cellmates je slovenské trio inšpirované americkou hudbou 50. rokov, štýlmi rock’n’roll a rockabilly. Chalani majú za sebou mnoho vystúpení doma i vonku a sú držiteľmi prestížnej Rockabilly Award z európskej súťaže kapiel Rockabilly Rumble v Nemecku. V roku 2012 vydala kapela album Rockabilly Feeling, ktorý je debutovým aj v rámci rockabilly štýlu na Slovensku.

The Ugly Selectors je nezastaviteľná mladá crew, ktorá sa popri organizovaní koncertov postavila aj za gramofóny. Projekt v zložení Frenky, Herry a Basha hráva iba z gramofónových platní zo svojej rozrastajúcej sa zbierky. Títo DJs nie sú žiadni amatéri, majú za sebou vystúpenia na festivaloch a poznajú ich v mnohých slovenských kluboch.

Rock’n’Roll Night v Artklube
30 .4. (streda)
Štart: 21:00
Vstup: 4€

Event:
www.fb.com/events/1474507802765848
Links:
www.youtube.com/watch?v=gj0Rz-uP4Mk
www.youtube.com/watch?v=EfK-WX2pa8c
www.youtube.com/watch?v=RoDPPgWbfXY
www.youtube.com/watch?v=DOZe4dCgvUE

Plagát:
rocknroll_vol2

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2014 12:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.