reklama

Blíži sa najväčšia študentská akcia roka v Trnave

Po prvýkrát sa v Trnave pod jednou strechou stretnú dve univerzity: Trnavská univerzita a Univerzita sv. Cyrila a Metoda. V utorok 22. októbra sa uskutoční historicky prvá spoločná Beánia trnavských univerzít v Mestskej športovej hale.

Študenti UCM a TRUNI sa prvýkrát stretnú na spoločnej Beánii. Ide o historický okamih: „Sme nesmierne radi, že sa nám to po dlhých rokoch úvah konečne podarilo a spojili sme to, čo si všetci mysleli, že sa spojiť nedá – UCM a TRUNI,“ hovorí jeden z organizátorov Andrej Brník.

V mestskej športovej hale vystúpia známi interpreti ako Kali, DJ EKG, The Cellmates a nebude chýbať ani video oldies DJ.

Program sme koncipovali tak, aby bol pestrý a vhodný pre všetkých,“ dopĺňa ďalší z organizátorov Matej Martovič.

Už teraz je viac ako isté, že pôjde o jedinečný zážitok. Študenti získajú skvelú príležitosť spoznať nových priateľov – a nielen z domácej univerzity.

Treba sa len pekne nahodiť do šiat či saka a prísť sa zabaviť na najväčšiu študentskú akciu roka.

Spoločné Beánie bude udalosť, o ktorej sa bude ešte dlho rozprávať, preto odporúčame študentom, aby na tejto akcii nemali absenciu.

Predaj vstupeniek bude prebiehať týždeň pred akciou v budovách UCM.

Koho uvidíte a budete počuť:

Kali

Na stretnutia chodí v predstihu, je slušný, miluje kreslené rozprávky a v jeho novších piesňach by ste darmo hľadali hnev či vulgarizmy.

Pracuje v autoumyvárni, koncertuje cez víkendy. Je fanúšikom tetovania: tetovania na jeho ľavej ruke sa týkajú hudby, na pravej ruke má maorské znaky. Do veku 20 rokov hrával futbal. Rád počúva nemecký rap. V budúcnosti by chcel spolupracovať so slovenským raperom Tracom a nemeckým raperom Sido.

Kali A Peter Pann – Užívam si to

The Cellmates

Bratislavské trio The Cellmates je inšpirované americkou hudbou 50. rokov, štýlmi rock and roll a rockabilly. Chalani sú držiteľmi prestížnej Rockabilly Award z európskej súťaže kapiel Rockabilly Rumble v Nemecku. Na jeseň roku 2012 vydala kapela album Rockabilly Feeling, ktorý je debutovým aj v rámci rockabilly štýlu na Slovensku. The Cellmates majú za sebou mnoho vystúpení na Slovensku, v Čechách, Rakúsku, Maďarsku, Nemecku.

The Cellmates – Rockabilly Feeling

DJ EKG

Neuveriteľná charizma, výbušný a energický hudobný prejav, s ničím neporovnateľný dych berúci drive na mikrofón a magická komunikácia s davom – to sú atribúty, ktoré z Mirka EKG Eckera robia jedného z najobľúbenejších a najžiadanejších slovenských DJov. Už pri prvých dotykoch so svetom DJingu si uvedomil, ako ho fascinuje jeho schopnosť ovládať dav a tento svoj dar časom doviedol k takmer k dokonalosti. Jeho hudobný svetonázor sa rokmi kryštalizuje a dozrieva, ťažisko však ostáva na progresívnej elektronickej hudbe.

DJ EKG – Ibiza Party 2013

Plagát:
beanie-plagat

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2013 0:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.