reklama

Funky Soul Night s Marcelom Palonderom v Amfiku

Na piatok 17. decembra sa môžu tešiť priaznivci príjemnej soulovej muziky. V priestoroch kaviarne Mestského amfiteátra vystúpi spolu s kapelou spevák Marcel Palonder.
Sprievod mu budú robiť skvelí muzikanti: kapelník skupiny Made 2 Mate Ivan Vereš (saxafón, flauta), ktorý sa len nedávno vrátil po dvanástich rokoch z New Yorku, kde hrával v mnohých vychýrených kluboch, na kontrabase zahrá Juraj Griglák, za bicími bude sedieť Tominko Farkaš a klavír skvele obslúži Klaudius Kováč.

Marcel Palonder – Kým nás máš (Eurovision 1996 Live)

Marcel Palonder v roku 1987 založil hudobnú skupinu Mandragora. Skupina hrala na koncertoch po celom Československu. V roku 1989 emigroval do Francúzska, kde sa živil spevom. Okrem koncertov vo Francúzsku študoval aj operný spev v Monaku.

V roku 1991 sa vrátil na Slovensko V roku1992 založil hudobnú skupinu Accident’s Happen. V roku 1996 zastupoval Slovensko na hudobnej súťaži Veľká cena Eurovízie s piesňou Kým nas máš. Je interpretom veľkého hitu Láska z roku 1991.
Účinkoval aj v úspešných muzikáloch Dracula, Hamlet, Cigáni idú do neba, Kleopatra či Krysař.
Palonder je všeobecne považovaný za speváka s obrovským talentom, jedinečným hlasomm ktorý však zostáva na Slovensku nedocenený.

Vstupné na Funky Soul Night v Amfik Cafe je 6 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 15. decembra 2010 0:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.