reklama

Elektronická tanečná hudba po roku znova roztancuje Trnavu pod holým nebom

KLUBOVKA. Tak znie názov tanečnej párty v Trnave, ktorá sa pravidelne opakuje takmer každý mesiac v obľúbenom trnavskom Monkey Clube. Jej rezident Lukáš „DJ ELSY“ Chmura prišiel minulý rok s nápadom pozdvihnúť túto „obyčajnú”“ klubovú párty na festivalovú žúrku pod holým nebom a tak si všetci návštevníci mohli vychutnať jedinečnú párty na čerstvom vzduchu.

Tanečný projekt Klubovka je síce známy po celom Slovensku, avšak vychutnávať si ho môžu iba návštevníci trnavského Monkey clubu. Za 4 roky od jeho vytvorenia sa nekonal v žiadnom inom meste na Slovensku.

Organizátori hovoria o exkluzivite, ktorú chceli svojmu nápadu dodať. Kto chce zažiť house&techno milujúcu komunitu baviacu sa do skorých ranných hodín s človekom za pultom, ktorý je viac ako DJ – ten musí navštíviť slovenský Malý Rím.

Minulý rok v máji sa však organizátori rozhodli dopriať tento zážitok aj väčšiemu počtu ľudí, ako je len kapacita spomínaného Monkey clubu.


Klubovka bude na Štrkoch už 4. júla

„Ide o to, že v Monkey clube, v ktorom už štyri roky robíme projekt Klubovka, je kapacita obmedzená a väčšinou sa stáva, že na tento typ projektu sa chce prísť baviť viac ľudí, ako dokážeme medzi sebou vôbec prijať. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli presunúť raz do roka tento projekt pod holé nebo, kam môžu prísť všetci milovníci elektronickej tanečnej hudby,” hovorí rezident projektu DJ ELSY.

Po minuloročnom prvom ročníku, ktorého sa zúčastnilo niečo cez 1000 ľudí prichádzajú organizátori s druhým, ešte prepracovanejším ročníkom.

Leto v Trnave sa aj tento rok rozhodli otvoriť vo štvrtok 4. júla 2019 na Strelnici Štrky.

„Už minulý rok sme hľadali miesto, kam sa zmestí dosť párty ľudí a miesto, ktoré si zaslúži takú koncentráciu emócii a skvelých ľudí, akí navštevujú náš projekt pravidelne. Nakoniec sme zvolili príjemné prostredie trnavskej Strelnice, ktorá má na tento typ projektu správny vibe,” pokračuje ELSY.

Komunita, ktorá navštevuje projekty, za ktorými stojí tento mladý a cieľavedomý DJ vie, že Lukáš väčšinou nehráva sám.

Na svoje žúrky si pozýva nielen známych, ale aj menej známych djov, ktorým chce daťč priestor na sebaprezentáciu, pretože nezabúda, aké sú začiatky ťažké a zároveň, ako dlho mu trvalo vydobiť si stabilné miesto na slovenskej djskej scéne.

„Aj tento rok sme sa rozhodli postaviť celý line up na viac či menej známejších menách, ktoré dodajú Klubovke open air tú konečnú atmosféru, ktorý si tento projekt vybudovaný zo srdca zaslúži,” dodáva ELSY na záver.

Všetky mená djov postupne predstavuje v udalosti na Facebooku.

Klubová akcia pod holým nebom sa uskutoční vo štvrtok 4. júla 2019 a vítaní sú nielen všetci Trnavčania, ale aj #partypeople z celého slovenska.

Sledujte aj Instagram @monkeyclubtrnava a @djelsy a poďte otvoriť leto v Trnave projektom KLUBOVKA OPEN AIR.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2019 19:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.