reklama

Sedem DJ-ov roztancuje Trnavu pod holým nebom

S klubovými akciami sa stretávame na Slovensku bežne, avšak projekt KLUBOVKA OPEN AIR prinesie klubovú akciu pod holé nebo do Trnavy prvýkrát. Sedem DJ-ov a jedno LIVE ACT saxofónové vystúpenie roztancuje priestor STRELNICA – ŠTRKY v Trnave už zajtra – v stredu 4. júla 2018.

DJ ELSY je rezindentom trnavského MONKEY CLUBU a hlavným organizátorom projektu KLUBOVKA OPEN AIR / Klubová akcia pod holým nebom.

Tanečný projekt Klubovka sa teší v Trnave obľube nielen vďaka elektronickej tanečnej hudbe a house music, ale najmä vďaka atmosfére.

“Kapacita klubu je ohraničená na 450 ľudí, a preto sa extrémne tešíme z nádherných priestorov STRELNICA – ŠTRKY, kam sa nás zmestí aj trikrát toľko. Chceme spojiť celú komunitu partypeopleslovensko, aby sme sa spoločne zabavili a zdvihli level klubového projektu na veľkú OPEN AIR žúrku,“ hovorí ELSY.

Ak máte pocit, že veľké tanečné akcie pod holým nebom v Trnave chýbajú, túto akciu by ste si určite nemali nechať ujsť. “Ľudia milujú párty pod holým nebom, a ak môžem spojiť to, čo milujem – hudbu a fanúšikov elektronickej tanečnej hudby, tak idem do toho. Na takúto veľkú párty čakala Trnava takmer 2 roky. Prišiel čas, aby sme všetky očakávania konečne naplnili,“ dodáva ELSY na záver.


Plagát

V rámci LINE UP sa môžete tešiť nielen na zvučné slovenské mená djov, ale aj na našich “domácich”. Okrem ELSYHO sa v rámci LINE UP predvedie dvojica Peter Sparks & Paul la Poyd, ktorí Elsymu sľúbili kvalitný warm up už od 20:00.

Ďalej pozvanie do spoločného B2B setu prijali DJ MARTIN CEHELSKY & DJ DRAHOSH. Okrem skvelého soundu sa všetci návštevníci Klubovky OPEN AIR môžu tešiť aj na špeciálne LIVE ACT saxofónové vystúpenie v podaní Mária Beláka.

V rámci headlinerov sa predstaví aj slovenská djská špička DJ EMTYDEE. Špeciálnym hosťom večera bude rezident klubu Ministry off fun DJ MUSTEE, ktorý sa v Trnave predstaví po prvýkrát.

Čerešničkou na torte bude spomínaný organizátor a zakladateľ myšlienky tanečného projektu KLUBOVKA – DJ ELSY.

Začiatok akcie je 20:00 na mieste STRELNICA – ŠTRKY a všetci návštevníci sa môžu v priestoroch strelnice zabávať až do 4:00. Lístkov je dostatok i napriek tomu, že 1. a 2. vlna predpredaja sa skončila.

Vstup na mieste bude 15 eur. Viac informácií nájdete aj v udalosti Klubovka OPEN AIR / Klubová akcia pod holým nebom.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2018 14:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.