reklama

Radničné hry ponúknu dve predstavenia pod holým nebom

Koncom júna sa uskutoční v centre Trnavy ďalšie pokračovanie Radničných hier.

Dvojdňové podujatie organizované mestom Trnava otvoria vo štvrtok 28. júna o 20.30 hodine divadelným predstavením Nevyliečiteľní. Miestami lyrická a miestami bláznivá komédia má príťažlivé herecké obsadenie. Pod holým nebom na trnavskej radnici sa predstavia Csongor Kassai, Kamil Mikulčík, Viktor Horjan, Helena Krajčiová a Lenka Barilíková.

V piatok otvoria Radničné hry zábavným popoludním pre deti. Najmenším budú k dispozícii tvorivé dielne hry, dúhový autobus a interaktívne divadielko.

Večerný program zakončí predstavenie Lordi. Neodolateľná salónna a ľahko škandalózna komédia má rovnako skvelé herecké obsadenie v podobe Maroša Kramára, Petra Šimuna a Jozefa Vajdu. Veselá inscenácia je výsmechom mužskej ješitnosti, dvojitej morálky, ale aj oslavou pevného priateľstva.

Vstupenky na divadelné predstavenia v hodnote 10 eur si môžete zakúpiť v mestskej veži.

V prípade nepriaznivého počasia sa predstavenia uskutočnia v Divadle Jána Palárika.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2012 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.