reklama

Október v ArtKlube: koncerty, swing párty, filmový klub

Až 27 podujatí sa uskutoční počas mesiaca október v ArtKlube. Chýbať nebudú obľúbené kultúrne stredy, štvrtkový filmový klub, študentské utorky, mnohé párty a koncerty, z ktorých určite vyniká punková legenda Last Days of Jesus.

Fanúšikovia rôznych žánrov elektronickej hudby si prídu na svoje počas trojice osvedčených párty Basswamp, Atmospher party a First Aid, ktorá na Slovensko v piatok 11. októbra privedie po prvýkrát úspešného belgického DnB DJ Air-J. Ak máte radi temnejšiu hudbu, tak pre vás chystáme už túto sobotu 5. októbra Dark Wave Dance Party.

Vo štvrtok 10. októbra sa uskutoční prvý koncert mesiaca – Edo Klena & Klenoty a Janko Kulich & Kolegium. Dve nesmierne kvalitne obsadené formácie skúsených pesničkárov a hudobníkov prinesú poctivý slovenský folk rock.

Podrobnejšie informácie: facebook.com/events/1431389760420963

Swing párty v sobotu 12. októbra prinesie zážitok z úplne iného súdka. Najprv vás tanečná škola naučí swingové kroky a potom DJ Paučo rozbalí na vinyloch swing a jazz v tej pravej tanečnej forme. Na tých, ktorí dodržia dress code, bude čakať zľavnené vstupné.

Viac na: facebook.com/events/1452718351620030

Prvky jazzu a swingu využíva vo svojej tvorbe aj mladá talentovaná dvojica Andrea Bučková & Mária Kmeťková, ktorá u nás vystúpi v utorok 15. októbra. Andrea Bučková je speváčka a skladateľka, vystupovala na Bratislavských jazzových dňoch, kde jej prejav označili za naozaj jedinečný. Známa je aj z účínkovania v projekte Home Made Mutant Adreja Šebana. Mária Kmeťková ju na spoločných koncertoch doprevádza na harfe.

Punková a gothic rock formácia The Last Days of Jesus je na slovenskej scéne už od roku 1993. Za ten čas vydala osem albumov, čo dáva prísľub kvalitného koncertu. A nielen to, počas dlhých rokov koncertovali často aj v zahraničí, najmä v Nemecku a vo Veľkej Británii. Koncert v ArtKlube prebehne v piatok 25. októbra.

Filmové štvrtky v ArtKlube prinesú počas októbra tri severské snímky:
3. 10. – drámu Medvedík (Mads Matthiesen, Dánsko, 2012)
17. 10. – komediálnu drámu Hamlet podniká (Aki Kaurismäki, Fínsko, 1987)
24. 10. – horor Nech vojde ten pravý (Tomas Alfredson, Švédsko, 2008)

Podrobnosti o programe nájdete na adresách:
www.artklub.sk
www.facebook.com/ArtKlubTT

Celý program:
OKTOBER13_1000px_FB

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2013 13:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.