reklama

Príďte do Arborie. Čaká vás Deň otvorených dverí aj program pre deti.

Uvažujete o novom bývaní? V piatok a sobotu máte možnosť pozrieť sa zblízka na nové byty v trnavskej Arborii. Okrem prehliadok na vás čaká aj sprievodný program.

Arboria postupne rastie a pribúda aj počet spokojných obyvateľov. Príďte na Deň otvorených dverí a zažite atmosféru Arborie na vlastnej koži.

V piatok 27. septembra a v sobotu 28. septembra 2019 od 10:00 do 18:00 budú pre vás otvorené vzorové byty v novom bytovom dome Mesačná.

Exkluzívne máte možnosť pozrieť si ich ako prví. Na vaše otázky priamo na mieste odpovie celý tím predajcov.

Podujatie je otvorené pre každého, vstup je voľný. Pre najmenších si Arboria pripravila zaujímavý program, nebude chýbať ani občerstvenie a kvalitná káva.

Príďte a zažite príjemný deň. Tešíme sa na vás!

FB event:
https://www.facebook.com/events/2286004371527081/

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2019 19:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.