reklama

Mesto počíta v budúcom roku s vyrovnaným hospodárením

Návrh rozpočtu mesta Trnava na rok 2012 bude rátať s vyrovnaným hospodárením v príjmovej a výdavkovej časti. Vyplýva to z návrhu, o ktorom budú hlasovať mestskí poslanci na decembrovej schôdzi.

Príjmy aj výdavky mesta Trnava majú dosiahnuť 50,2 milióna eur.

Ilustračné foto

Trnavská samospráva hodlá použiť na bežné výdavky 34,6 milióna eur, objem kapitálových výdavkov má dosiahnuť takmer 14 miliónov eur, rozpočet na rok 2012 ráta s výdavkami na finančné operácie v hodnote 1,6 milióna eur.

Mestská pokladnica v budúcom roku počíta s bežnými príjmami vo výške 37,5 milióna, kapitálové príjmy dosiahnu podľa predpokladov sumu 10 miliónov eur, príjmy z finančných operácií sa majú vyšplhať na sumu 2,6 mil. eur.

V aktuálne končiacom sa roku 2011 sa predpokladá s celkovými príjmami 49,1 mil. eur, výdavky majú dosiahnuť 46,7 milióna eur.

V ďalších dňoch predstavíme návrh budúročného rozpočtu aj po jednotlivých kapitolách.

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2011 10:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.