reklama

Spoločnosť SWAN pozýva na Vianočnú kapustnicu na Trojičné námestie

Spoločnosť SWAN, a.s., pobočka Trnava, si dovoľuje pozvať svojich zákazníkov aj ostatných Trnavčanov v piatok 16. decembra na Vianočnú kapustnicu.

Poskytovateľ internetových a televíznych služieb chce aj týmto spôsobom poďakovať svojim zákazníkom za dôveru prejavenú v končiacom sa roku.
Vianočná kapustnica bude pripravená od 12. hodiny na Trojičnom námestí.

“Čoskoro je za nami ďalší úspešný rok. Podarilo sa nám v Trnave zaviesť viacero noviniek v snahe poskytnúť zákazníkom ešte viac kvalitných služieb a domácej zábavy. Uvedomujeme si, že bez našich verných zákazníkov by úspešné napredovanie nebolo možné, a preto všetkým chceme poďakovať za dôveru a vernosť, ktorú nám prejavujú,” uviedol riaditeľ trnavskej pobočky spoločnosti SWAN Michal Novotný.

V priebehu roku 2011 SWAN zaviedol do ponuky digitálnej televízie niekoľko nových zaujímavých programov, rovnako tak rozšíril ponuku programov v HD kvalite. Stal sa tiež partnerom viacerých zaujímavých kultúrnych, spoločenských či športových udalostí na území mesta.
Medzi zákazníkov sa dostali aj modernejšie a výkonnejšie Set Top Boxy.

“Naši zákazníci sa môžu tešiť na ďalšie príjemné novinky a zlepšenia aj v nasledujúcom roku 2012. Snahou spoločnosti SWAN vždy bolo prinášať technické novinky a vylepšenia. Určite pribudnú do ponuky digitálnej televízie ďalšie nové programy aj v HD kvalite. O tom všetkom sa radi porozprávame s našimi zákazníkmi aj priamo na Trojičnom námestí v piatok 16. decembra. Srdečne pozývame,” doplnil M. Novotný.

(inzercia)

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2011 14:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.