reklama

Spoločnosť SWAN pozýva na Vianočné trhy

-inzercia-

Spoločnosť SWAN, a.s., pobočka Trnava, si dovoľuje pozvať svojich zákazníkov aj ostatných Trnavčanov v sobotu 8. decembra od 11. hodiny na Trojičné námestie.

Čoskoro je za nami ďalší úspešný rok. Podarilo sa nám v Trnave zaviesť viacero noviniek v snahe poskytnúť zákazníkom ešte viac kvalitných služieb a domácej zábavy. Na sobotu sme si pripravili informačný ale aj zábavný program, ktorý odštartujeme od 11. hodiny v našom SWAN stánku na Trojičnom námestí. Tu bude mať každý možnosť dozvedieť sa bližšie informácie o produktoch SWAN.
Pripravili sme si rôzne prekvapenia a na záver nášho dňa vystúpia na hlavnom pódiu Bystrík a Robo Papp s kapelou. Uvedomujeme si, že bez našich verných zákazníkov by úspešné napredovanie nebolo možné, a preto všetkým chceme poďakovať za dôveru a vernosť, ktorú nám prejavujú
,” uviedol riaditeľ trnavskej pobočky spoločnosti SWAN Michal Novotný.

Poskytovateľ internetových a televíznych služieb chce aj týmto spôsobom poďakovať svojim zákazníkom za dôveru prejavenú v končiacom sa roku

V priebehu roku 2012 SWAN zaviedol do ponuky digitálnej televízie niekoľko nových zaujímavých programov, rovnako tak rozšíril ponuku programov v HD kvalite a taktiež doplnil rôzne zaujímavé aplikácie v novom Set Top Boxe. Stal sa tiež partnerom viacerých zaujímavých kultúrnych, spoločenských či športových udalostí na území mesta.

Naši zákazníci sa môžu tešiť na ďalšie príjemné novinky a zlepšenia aj v nasledujúcom roku 2013. Snahou spoločnosti SWAN vždy bolo prinášať technické novinky a vylepšenia. O tom všetkom sa radi porozprávame s našimi zákazníkmi aj priamo na Trojičnom námestí v sobotu 8. decembra. Srdečne pozývame,” doplnil M. Novotný.

Kontakt:
SWAN, a.s., pobočka Trnava, Bernolákova 1, tel.: 033 / 59 33 033, e-mail: trnava@max.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2012 22:39. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.