reklama

Barmanke priložil na krk nôž a pýtal peniaze, zadržali ho zákazníci

Scénu z kovbojky pripomína vyvádzanie 29-ročného muža z Dvorníkov. Ten v piatok 20. decembra vošiel do pohostinstva v Siladiciach a hlučným spôsobom sa pýtal zamestnankyne na istého muža.

Následne sa otočil k zákazníkom a vypytoval sa to isté. Keď barmanka obišla pult a požiadala muža, aby neobťažoval zákazníkov, vybral z rukáva poľovnícky nôž, barmanku chytil za vlasy a nôž jej priložil ku krku.

Jeden zo zákazníkov, ktorý útočníka vyzval, aby odložil nôž a pustil barmanku. Obvinený tak urobil, no vzápätí muža udrel po tvári. Následne zasa chytil nôž, zamestnankyňu chytil za vlasy a žiadal od nej peniaze. Všimol si sediacu ženu v barovom boxe, prišiel k nej a hlavu jej udrel o tehlovú stenu boxu a vrátil sa k barovému pultu. V tom k útočníkovi pristúpili dvaja zákazníci a  zadržali ho až do príchodu policajnej hliadky. Vyšetrovateľ 29-ročného muža z obce Dvorníky obvinil zo zločinu lúpeže a prečinu výtržníctva,“ uviedol sa k prípadu hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

V prípade dokázania viny mužovi za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na sedem až dvanásť rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2012 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.