reklama

V areáli SAD zhoreli dva vyradené autobusy

Dva vyradené autobusy SAD Trnava zhoreli v utorok dopoludnia v areáli SAD v Piešťanoch.

Podľa informácií Martina Krajčoviča z KR HaZZ v Trnave na mieste zasahovali siedmi hasiči z piešťanskej stanice.Foto: HaZZ Piešťany

Veliteľ zásahu nariadil použitie dýchacích prístrojov. Na likvidáciu požiaru boli nasadené dva prúdy s nasadením tuhého zmáčadla. Po lokalizácii požiaru veliteľ nariadil použitie vyslobodzovacieho zariadenia, rozbrusovanej píly za účelom rozoberania konštrukcii a následnej likvidácii skrytých ohnísk požiaru Následkom požiaru vznikla majiteľovi priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 50 eur,“ konkretizoval M. Krajčovič.

Príčinou vzniku požiaru bola nedbanlivosť pri rozoberaní vozidla.

Ulož ako PDF
Napísal 14. februára 2012 16:13. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.