reklama

Polícia pátra po neznámom lupičovi, ktorý prepadol v Trnave dve mladé ženy

Polícia vyšetruje pokračujúci zločin lúpeže, ku ktorému došlo 14. februára vo večerných hodinách na Tamaškovičovej ulici v Trnave.

Pri obytnom bloku namieril neznámy páchateľ zbraňou na 23-ročnú ženu, ktorá tadiaľ práve prechádzala. Prikázal jej, aby zastavila a išla s ním ku neďalekým garážam. Mladá žena povedala, že nemá pri sebe peniaze a vzápätí sa jej podarilo utiecť.

Následne sa neznámy muž presunul na Golianovu ulicu, kde práve odomykala 22-ročná žena vchodové dvere do obytného bloku. Páchateľ využil tento moment, vošiel za ňou do vchodu a s namierenou zbraňou pýtal od nej peňaženku. Mladá žena v obave o svoj život lupičovi peňaženku, v ktorej mala 20 € a osobné doklady, vydala. Páchateľ potom z miesta odišiel,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Polícia na základe získaného opisu vyhotovila identikit páchateľa.

Pátrame po mužovi, ktorý má asi 25 rokov, je chudej postavy, vysoký asi 180 cm. V čase lúpeží bol oblečený v čiernom s kapucňou na hlave. Výrazným znakom na jeho tvári sú mimoriadne vystúpené oči. Prosíme občanov, ktorí by podľa obrázka páchateľa spoznali, aby to oznámili na políciu,“ vyzvala Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 28. februára 2012 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Polícia pátra po neznámom lupičovi, ktorý prepadol v Trnave dve mladé ženy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.