reklama

Mladý Zavarčan prepadol dve ženy, krátko po čine ho chytili policajti

Vyšetrovateľ trnavskej kriminálky obvinil zo zločinu lúpeže 19-ročného Martina z obce Zavar.

Mladík v utorok 30. októbra prepadol podľa vyjadrenia polície na Stromovej ulici 26-ročnú ženu so slovami: „Slečna a teraz budeme ticho a dajte mi peniaze!

Chytil ju oboma rukami za hlavu a zvalil ju na zem. Jednou rukou ju pritom držal a druhou škrtil. V tom momente sa jej podarilo vytrhnúť a utiecť na druhú stranu ulice. Tam ju však útočník dobehol a znovu ju začal škrtiť. Následne jej vytrhol kabelku a z miesta ušiel.

Obvinený spôsobil žene škodu vo výške 28 eur.

Lúpežnícke chúťky mladý Zavarčan zjavne nenaplnil, preto pokračoval na vedľajšej Dohnányho ulici.

V podjazde pod železničnou stanicou pristúpil k neznámej žene, chytil ju za pravé predlaktie so slovami: „Vydaj mi peniaze!“ Žena začala kričať o pomoc. Útočník ženu zvalil chrbtom na zem, kľakol si na ňu a päsťami ju bil do oblasti tváre, hrude a krku. V tom sa na miesto dostavila policajná hliadka. Po výzve a varovnom výstrele, aby upustil od protiprávneho konania začal páchateľ utekať smerom k parkovisku pred hlavným vchodom do železničnej stanice. Policajti použili aj druhý varovný výstrel do vzduchu, avšak páchateľ na to nereagoval a vošiel do priestorov železničnej stanice. Tam ho krátko po dvadsiatej tretej hodine hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky chytila,” uviedol k prípadu trnavský policajný hovorca Michal Hanus.

Páchateľ takýmto konaním spôsobil žene doposiaľ nezistené zranenia a škodu, pretože poškodená z miesta činu odišla. Obvinenému mužovi hrozí za tento skutok trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Vzhľadom k tomu, že poškodená žena v druhom prípade z miesta činu odišla, polícia ju žiada, aby sa prihlásila na polícii, z dôvodu objasnenia okolností za akých bol trestný čin spáchaný.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2012 8:31. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “Mladý Zavarčan prepadol dve ženy, krátko po čine ho chytili policajti”

  1. 1
    Memento mori says:

    To čo bolo za debila.človek aby sa bál chodiť po uliciach,nie len večer ale aj cez deň.Slzotvorný sprej by mali nosiť ženy zo sebou.A ked vidia z dialky takého debila hned plnou parou do očí všetko do nich vystriekať.

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.