reklama

Mladý Zavarčan prepadol dve ženy, krátko po čine ho chytili policajti

Vyšetrovateľ trnavskej kriminálky obvinil zo zločinu lúpeže 19-ročného Martina z obce Zavar.

Mladík v utorok 30. októbra prepadol podľa vyjadrenia polície na Stromovej ulici 26-ročnú ženu so slovami: „Slečna a teraz budeme ticho a dajte mi peniaze!

Chytil ju oboma rukami za hlavu a zvalil ju na zem. Jednou rukou ju pritom držal a druhou škrtil. V tom momente sa jej podarilo vytrhnúť a utiecť na druhú stranu ulice. Tam ju však útočník dobehol a znovu ju začal škrtiť. Následne jej vytrhol kabelku a z miesta ušiel.

Obvinený spôsobil žene škodu vo výške 28 eur.

Lúpežnícke chúťky mladý Zavarčan zjavne nenaplnil, preto pokračoval na vedľajšej Dohnányho ulici.

V podjazde pod železničnou stanicou pristúpil k neznámej žene, chytil ju za pravé predlaktie so slovami: „Vydaj mi peniaze!“ Žena začala kričať o pomoc. Útočník ženu zvalil chrbtom na zem, kľakol si na ňu a päsťami ju bil do oblasti tváre, hrude a krku. V tom sa na miesto dostavila policajná hliadka. Po výzve a varovnom výstrele, aby upustil od protiprávneho konania začal páchateľ utekať smerom k parkovisku pred hlavným vchodom do železničnej stanice. Policajti použili aj druhý varovný výstrel do vzduchu, avšak páchateľ na to nereagoval a vošiel do priestorov železničnej stanice. Tam ho krátko po dvadsiatej tretej hodine hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky chytila,“ uviedol k prípadu trnavský policajný hovorca Michal Hanus.

Páchateľ takýmto konaním spôsobil žene doposiaľ nezistené zranenia a škodu, pretože poškodená z miesta činu odišla. Obvinenému mužovi hrozí za tento skutok trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Vzhľadom k tomu, že poškodená žena v druhom prípade z miesta činu odišla, polícia ju žiada, aby sa prihlásila na polícii, z dôvodu objasnenia okolností za akých bol trestný čin spáchaný.

Ulož ako PDF
Napísal 2. novembra 2012 8:31. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladý Zavarčan prepadol dve ženy, krátko po čine ho chytili policajti”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.