reklama

Vykartičkovaný Karhan sledoval zápas v kotli medzi fanúšikmi

Najprv predzápasová krátka návšteva svojej kabíny, pozdravenie spoluhráčov a potom hor sa na tribúnu. Také boli kroky vykartičkovaného kapitána „bílích andelov“ Mira Karhana na ružomberskom štadióne. A žiadna „vipka“, či na čestné miesto, ale spolu so svojím synom Patrickom si to namieril medzi fanúšikov Spartaka do kotla!

Spolu s nimi prežíval celý zápas, aj šance spartakovcov, najmä v druhom polčase. Iba škoda, že si spoločne aspoň raz nezakričali gól a zápas skončil bezgólovou deľbou bodov. „Bolo to pre mňa niečo iné. Veril som, že nejaký gól dáme a zápas vyhráme. Šance sme mali, žiaľ, gól sme nedali. Získali sme bod, ale mohli sme mať tri,“ priznal po stretnutí Miro Karhan.


Foto: fanúšikovia Spartaka

Mirovi robil spoločnosť v kotle aj Anton Krippel. „Pre nás fanúšikov to bolo niečo neskutočné, že bol s nami v kotle počas celého zápasu aj Miro. Ukázalo sa, aký má k nám a klubu vzťah. Bol to pre nás veľký zážitok,“ povedal.

Nuž opäť sa ukázalo, čo pre Spartak Miro znamená. Ak nemohol pomôcť svojim spoluhráčom na trávniku, hnal ich dopredu v kotle s fanúšikmi. Aj taký je Miro Karhan.

Marek Ondrejka
PR manažér FC Spartak Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2012 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vykartičkovaný Karhan sledoval zápas v kotli medzi fanúšikmi”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.